BLOG: Jakie urodziny wybrać dla dziecka?

Urodziny dla dzieci

Jakie urodziny wybrać dla dziecka?

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i niesamowite wyzwanie dla rodzica, żeby zorganizować ten czas w taki sposób, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom swojej pociechy. Najlepiej celebrować tę okazję urządzając niecodzienną imprezę, na którą można zaprosić wszystkich przyjaciół córki lub syna.

Mały Inżynier od wielu lat zajmuje się urządzaniem przyjęć urodzinowych dla niezliczonej liczby dzieci. Proponowane przez nas zabawy cieszą i uczą dzieci w każdym wieku. Od czego zacząć przygotowywanie przygody z naszymi animatorami i atrakcjami? Poniżej zamieszczamy przewodnik „krok-po-kroku”.

Porozmawiaj z dzieckiem o tym, co go interesuje

W naszej bogatej ofercie urodzinowej można wyróżnić scenariusze dotyczące chemii, programowania, robotyki i elektroniki. Dowiedz się, czym interesuje się twoje dziecko. Czy lubi eksperymentować? Czy składanie klocków Lego jest jego pasją? A może uwielbia Minecrafta lub jest amatorem jakiegoś baśniowego uniwersum? Uzyskana odpowiedź będzie pomocna w kolejnym kroku.

Zapoznaj się z naszą ofertą​

Przejrzyj proponowane przez nas scenariusze urodzin. Zawęż poszukiwania, znając preferencję oraz wiek swojego dziecka. Jeśli lubi czarować, zdecyduj się na Urodziny Magiczne lub Harrego Pottera. Jeżeli uwielbia kolorowe doświadczenia, sprawdź urodziny Tęczowe. Jeśli uwielbia klocki Lego, zobacz co oferujemy na urodzinach Robotyka Lego WeDo lub Robotyka Mindstorms.

Dowiedz się ilu przyjaciół chciałoby zaprosić dziecko​

Wszystkie nasze scenariusze przygotowaliśmy dla grupy ośmiu dzieci. Warto się zatem dowiedzieć, czy nasze dziecko nie chciałoby bawić się w większym gronie – będzie to od nas wymagało przygotowania większej ilości sprzętu oraz animatorów. Czy jest jakiś górny limit osób? My go jeszcze nie odkryliśmy 😉

Zastanów się gdzie ma odbyć się impreza​

Imprezę urodzinową możemy przeprowadzić w miejscu udostępnionym przez organizatora albo ugościć wszystkich na naszych salach. W naszych przestronnych progach możemy nie tylko zorganizować zabawę dla dzieci, ale również przygotować miejsce i poczęstunek dla przybyłych rodziców. W końcu nie ma nic lepszego niż rozmowa ze znajomymi przy pysznej kawy ze świadomością, że pociechy bawią się świetnie i bezpiecznie pod opieką fantastycznych animatorów.

Skontaktuj się z nami​

Ostatecznie, aby umówić imprezę urodzinową, skontaktuj się z nami. Organizujemy przyjęcia w okolicach WarszawyPoznaniaSzczecinaPiły oraz Siedlec. Możesz do nas zadzwonić albo napisać na nasz adres e-mail. Z wielką chęcią wyjaśnimy wszystkie szczegóły lub pomożemy podjąć decyzje dotyczące wyboru scenariusza urodzin. Wspólnie wybierzemy datę imprezy, a na końcu prześlemy potwierdzenie rezerwacji. 

Od tego momentu nie ma się już czym przejmować – my zajmiemy się resztą
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.