Rodzajów zajęć
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Scenariuszy zajęć
0 +

Zajęcia pozalekcyjne Siedlce

oferta zajęć

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w siedlcach

Programowanie, Robotyka, Eksperymenty, Elektronika

Mały Inżynier organizuje atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne w Siedlcach. Programowanie, elektronika, robotyka czy fascynujące eksperymenty fizyczne i chemiczne dla dzieci – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie!

Chcemy przekazywać dzieciom cenną wiedzę i uczyć praktycznych umiejętności, dlatego stawiamy na warsztatową formę zajęć. Dzięki temu dzieci mogą same konstruować funkcjonalne roboty, programować gry i aplikacje, tworzyć ciekawe urządzenia elektroniczne czy brać udział w efektownych eksperymentach.

Zajęcia to 30 spotkań pełnych wyzwań i konkretnych problemów do rozwiązania. Rozwijają one wyobraźnię i kreatywność, przede wszystkim jednak rozbudzają pasję do nauk ścisłych i technologii. To może być pierwszy krok do atrakcyjnej kariery w dorosłości!

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka
co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

– zajęcia pn.-pt. w godzinach 9.00-16.00
– 30 spotkań (9 miesięcy zajęć)
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów
– pracę w dwuosobowych zespołach
– dyplom i upominek Małego Inżyniera
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych zajęć

Sprawdź co się dzieje na naszych zajęciach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Na naszych zajęciach dostosowujemy poziom do potrzeb naszych uczestników. Warto też zwrócić uwagę na poziom i rodzaj wybieranych zajęć. Jeśli jest to poziom pierwszy, przekażemy dziecku całą niezbędną wiedzę od samych podstaw.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z naszą placówką przed planowaną nieobecnością. Wówczas wspólnie uzgodnimy do jakiej grupy należy dołączyć jednorazowo w innym terminie, by odrobić zajęcia.

Nie, zawsze dostarczamy cały niezbędny sprzęt oraz materiały do przeprowadzenia zajęć.

Zajęcia przeprowadzane są w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Z reguł, dzieci pracują na nich parami, choć są od tego wyjątki. Na zajęciach z programowania i przy wykonywaniu niektórych eksperymentów każde z dzieci pracuje indywidualnie.

Oczywiście prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach Są to najczęściej zajęcia dodatkowe po lekcjach. Dzięki temu dzieci zamiast korzystać ze świetlicy szkolnej uczęszczają na nasze warsztaty. 

Prosimy o kontakt w celu organizacji zajęć w szkole Państwa dzieci. 

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

Pozalekcyjne zajęcia Małego Inżyniera to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa. Zapewniamy ją, wykorzystując lubiane przez wszystkich gry i zabawy. Programowanie w Minecraft, robotyka z Lego Mindstorms, elektronika z zestawami Arduino czy eksperymenty dla dzieci z kolorowymi odczynnikami to idealny pomysł na wartościowe i pełne radości spędzanie czasu w Siedlcach.

Zajęcia kierujemy do dziewczynek i chłopców z różnych grup wiekowych i na różnym poziomie umiejętności – zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych adeptów poszczególnych dziedzin.

Podaruj swojemu dziecku cenną wiedzę, umiejętności i moc zabawy i już dziś zapisz je na zajęcia pozalekcyjne Małego Inżyniera w Siedlcach.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.