Atrakcji
0 +
Zadowolenia
0 %
Lat doświadczenia
0 +

Pokazy naukowe, eventy

Pokazy naukowe eventy

Mały Inżynier organizuje atrakcyjne pokazy naukowe dla dzieci i dorosłych. To świetne urozmaicenie pikników firmowych i rozmaitych eventów czy imprez.

Interaktywne pokazy eksperymentów zachwycą małych i dużych i pozwolą wkroczyć w pasjonujący, kolorowy, a czasem wręcz wybuchowy świat chemii i fizyki. To doskonała, pełna emocji zabawa, a także sposób na poszerzenie wiedzy. W ramach eventów organizujemy fascynujące pokazy chemiczne na scenie. Rozpalimy wyobraźnię widzów ognistymi eksperymentami i zmrozimy im krew w żyłach doświadczeniami z ciekłym azotem. Wyczarujemy mgłę, wbijemy gwoździa bananem i wyprodukujemy całą górę pasty do zębów dla słonia.

Poza pokazem na scenie zaprezentujemy liczne stanowiska, przy których można obserwować eksperymenty z bliska, zapoznać się z niezwykłymi zabawkami fizycznymi, robotyką czy kuchnią molekularną. Wiele z atrakcji przeznaczonych jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Uczestnicy eventu będą mogli m.in. wkroczyć w cyfrowy świat rzeczywistości wirtualnej, skorzystać z nowoczesnej drukarki 3D czy lasera do grawerowania. Włosy na głowie uczestników zjeży nie tylko niesamowity generator van de Graaffa, ale również ekscytujące eksperymenty z ogniem i lodem.

Na małych i dużych czekają też pasjonujące gry i zabawy. Można pościgać się na superszybkim torze dla samochodzików, zmierzyć się w robotycznych piłkarzykach lub hokeju oraz zagrać na laserowej harfie.

Ponad 30 intrygujących stanowisk wszystkim zapewni świetną rozrywkę i niezwykłe doznania. Jeśli komuś będzie mało, w ofercie są również niesamowite, praktyczne warsztaty edukacyjne!

Oferta pokazów naukowych/eventów
Jesteś zainteresowany pełną ofertą skontaktuj się z nami. W ofercie mamy ponad 50 atrakcji związanych z nauką.
co zapewniamy

Szczegóły oferty pokazów

co zapewniamy

szczegóły oferty pokazów

koszt zależny od wybranych atrakcji

sprawdzony zespół instruktorów

czas trwania uzależniony od potrzeb

działamy na terenie całej Polski

zapewniamy sprzęt i obsługę naszych stanowisk

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych pokazów

Sprawdź co się dzieje na naszych pokazach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Koszt zależy od wybranych atrakcji. Może być to kwota 3 tys. zł jak i 30 tys. zł. Chcesz otrzymać pełną ofertę- skontaktuj się z nami. Eventy organizujemy od 15 lat.

Jeśli wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu to prosimy o zapewnianie namiotów/zadaszenia (możemy również zorganizować własne). Prosimy również o stoły i krzesła do warsztatów oraz nagłośnienie do pokazów na scenie. 

Atrakcje przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

*Szczegóły oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

Pokazy naukowe podczas pikników, festiwali, eventów firmowych

Na warsztatach z robotyki uczestnicy mają okazję samodzielnie zbudować funkcjonalne roboty. Warsztaty chemiczne, na przykładzie chemicznego pompowania balonów czy wybuchu wulkanu, pomogą zrozumieć, jak przebiegają podstawowe procesy zachodzące w przyrodzie. Praktyczne zajęcia z fizyki dostarczą odpowiedzi na pytanie o to, czy woda może płynąć pod górę, czym jest i jak działa siła odśrodkowa oraz jakie właściwości stoją za działaniem kamizelki kuloodpornej.

Szeroka oferta warsztatowa pozwala również m.in. stworzyć własne kosmetyki, zbudować funkcjonalne obwody i urządzenia elektryczne, nauczyć się korzystania z mikroskopu oraz zbudować wodną rakietę.

Prowadzimy także warsztaty OZE poświęcone odnawialnym źródłom energii, które zyskują coraz większą popularność. To doskonałe wprowadzenie w tematykę ochrony środowiska i możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o pozyskiwaniu energii ze słońca czy wiatru.

Na naszych pokazach naukowych, eventach, piknikach firmowych czy imprezach okolicznościowych atrakcji jest bez liku. Zaangażowana, pełna pasji kadra instruktorów gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i doskonałą zabawę dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.