Rodzajów zajęć
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Scenariuszy zajęć
0 +

Zajęcia pozalekcyjne Warszawa

oferta zajęć

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w warszawie i okolicach

Programowanie, Robotyka, Eksperymenty, Elektronika

Mały Inżynier organizuje zajęcia dodatkowe z robotyki, programowania, elektroniki oraz fizycznych i chemicznych eksperymentów w Warszawie. Dzięki nim Twoje dziecko rozwinie swoje pasje, wzbogaci wiedzę i wykształci umiejętności przydatne nie tylko w szkole, ale również na współczesnym rynku pracy.

Kładziemy duży nacisk na praktyczny wymiar naszych warsztatów. Na zajęciach dzieci same budują funkcjonalne roboty, programują gry i aplikacje, tworzą urządzenia elektroniczne oraz przeprowadzają efektowne eksperymenty. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, umiejętności logicznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka
co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

– zajęcia pn.-pt. w godzinach 9.00-16.00
– 30 spotkań (9 miesięcy zajęć)
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów
– pracę w dwuosobowych zespołach
– dyplom i upominek Małego Inżyniera
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych zajęć

Sprawdź co się dzieje na naszych zajęciach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Na naszych zajęciach dostosowujemy poziom do potrzeb naszych uczestników. Warto też zwrócić uwagę na poziom i rodzaj wybieranych zajęć. Jeśli jest to poziom pierwszy, przekażemy dziecku całą niezbędną wiedzę od samych podstaw.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z naszą placówką przed planowaną nieobecnością. Wówczas wspólnie uzgodnimy do jakiej grupy należy dołączyć jednorazowo w innym terminie, by odrobić zajęcia.

Nie, zawsze dostarczamy cały niezbędny sprzęt oraz materiały do przeprowadzenia zajęć.

Zajęcia przeprowadzane są w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Z reguł, dzieci pracują na nich parami, choć są od tego wyjątki. Na zajęciach z programowania i przy wykonywaniu niektórych eksperymentów każde z dzieci pracuje indywidualnie.

Oczywiście prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach Są to najczęściej zajęcia dodatkowe po lekcjach. Dzięki temu dzieci zamiast korzystać ze świetlicy szkolnej uczęszczają na nasze warsztaty. 

Prosimy o kontakt w celu organizacji zajęć w szkole Państwa dzieci. 

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

Podczas warsztatów dzieci korzystają z atrakcyjnych i lubianych pomocy dydaktycznych, zabawek i gier. Eksperymenty Slime, programowanie w Minecraft czy robotyka z Lego Mindstorms to nie tylko sposób na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności, ale również gwarancja doskonałej zabawy.

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki, programowania, eksperymentów czy elektroniki w Warszawie kierujemy do dziewczynek i chłopców w różnym wieku i na różnym poziomie umiejętności. To 30 spotkań wypełnionych ambitnymi zadaniami i pasjonującymi wyzwaniami!

Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze zajęcia pozalekcyjne w Warszawie, już dziś zapisz je na warsztaty Małego Inżyniera!

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.