Rodzajów zajęć
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Scenariuszy zajęć
0 +

Zajęcia pozalekcyjne Szczecin

oferta zajęć

Zajęcia pozalekcyjne w szczecinie i okolicach

Programowanie, Robotyka, Eksperymenty, Elektronika

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe edukacyjne zajęcia pozalekcyjne w Szczecinie. Oferta obejmuje kolorowe eksperymenty fizyczne i chemiczne, elektronikę, robotykę oraz programowanie dla dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie umiejętności. To aż 30 spotkań doskonale łączących naukę z zabawą!

 

Stawiamy nie tylko na przekazanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim na rozwój praktycznych umiejętności, wyobraźni czy zdolności logicznego myślenia. Dlatego nasze zajęcia dodatkowe przyjmują formę warsztatów wypełnionych ekscytującymi wyzwaniami i konkretnymi problemami do rozwiązania. To idealny sposób na wejście w świat nauk ścisłych i nowoczesnych technologii!

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka
co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

– zajęcia pn.-pt. w godzinach 9.00-16.00
– 30 spotkań (9 miesięcy zajęć)
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów
– pracę w dwuosobowych zespołach
– dyplom i upominek Małego Inżyniera
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych zajęć

Sprawdź co się dzieje na naszych zajęciach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Na naszych zajęciach dostosowujemy poziom do potrzeb naszych uczestników. Warto też zwrócić uwagę na poziom i rodzaj wybieranych zajęć. Jeśli jest to poziom pierwszy, przekażemy dziecku całą niezbędną wiedzę od samych podstaw.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z naszą placówką przed planowaną nieobecnością. Wówczas wspólnie uzgodnimy do jakiej grupy należy dołączyć jednorazowo w innym terminie, by odrobić zajęcia.

Nie, zawsze dostarczamy cały niezbędny sprzęt oraz materiały do przeprowadzenia zajęć.

Zajęcia przeprowadzane są w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Z reguł, dzieci pracują na nich parami, choć są od tego wyjątki. Na zajęciach z programowania i przy wykonywaniu niektórych eksperymentów każde z dzieci pracuje indywidualnie.

Oczywiście prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach Są to najczęściej zajęcia dodatkowe po lekcjach. Dzięki temu dzieci zamiast korzystać ze świetlicy szkolnej uczęszczają na nasze warsztaty. 

Prosimy o kontakt w celu organizacji zajęć w szkole Państwa dzieci. 

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

Podczas zajęć dzieci m.in. konstruują i wprawiają w ruch własne roboty, programują swoje gry i aplikacje na komputery, tablety i telefony, budują ciekawe urządzenia elektroniczne o różnych zastosowaniach oraz biorą udział w spektakularnych eksperymentach, zgłębiając świat fizyki i chemii.

Aby zapewnić dzieciom świetną zabawę i zagwarantować ich zaangażowanie, korzystamy ze znanych i lubianych pomocy dydaktycznych. W ofercie mamy m.in. programowanie w Minecraft, elektronikę Arduino, robotykę z Lego Mindstorms czy efektowne eksperymenty dla dzieci z kolorowymi substancjami.

Otwórz swojemu dziecku drogę do niesamowitego świata nauki i techniki i już dziś zapisz je na zajęcia dodatkowe w Szczecinie!

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.