Robotyka Lego WeDo

Robotyka Lego WeDo

Scenariusz dostępny w:

Robotyka Lego WeDo to zajęcia dopasowane do umiejętności najmłodszych dzieci i idealne wprowadzenie w świat maszyn, mechaniki i programowania.

Na praktycznych warsztatach kursanci budują proste, kolorowe maszyny dostosowane do ich wieku i zdolności. Zapoznają się przy tym z podstawowymi pojęciami i technikami wykorzystywanymi w robotyce. Dzieci same też programują swoje konstrukcje za pomocą tabletów. Wykorzystują do tego język obrazkowy, który mimo prostoty pozwala na wprowadzenie ważnych w programowaniu pojęć, takich jak pętla czy instrukcja warunkowa. To świetny sposób, by Twoja pociecha postawiła pierwsze kroki w cyfrowy świat i wykształciła pasję do nowoczesnych technologii.

Zajęcia z robotyki Lego WeDo dostarczają cennej wiedzy, uczą umiejętności technicznych i rozwijają zdolności manualne. Pomagają kształtować kreatywność i logiczne myślenie oraz umożliwiają samodzielne rozwiązywanie problemów. Warsztaty pełne są inspirujących wyzwań i dają ogromną satysfakcję, a dzieci uczestniczą w nich z ochotą i zaangażowaniem.

Kursy robotyki Lego WeDo kierujemy do dzieci w wieku 5-7 lat. Zbudujemy na nich m.in. krokodyla, helikopter, ciężarówkę czy dinozaura. Zaprogramujemy roboty, wykorzystując tablety i intuicyjny język obrazkowy. Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne, tematyczne półkolonie tj. Przygoda na Safari oraz urodziny z Robotyką WeDo.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.