Robotyka Lego Boost

Robotyka Lego Boost

Scenariusz dostępny w:

Robotyka Lego Boost dla dzieci to niesamowite zajęcia, które umożliwią budowanie i programowanie własnych maszyn. Połączenie edukacji z doskonałą zabawą gwarantuje, że dzieci będą się uczyły z ochotą i zaangażowaniem. Umiejętności z zakresu robotyki, mechaniki czy informatyki z pewnością przydadzą się w przyszłości, a rozbudzona pasja do nowoczesnych technologii może być zalążkiem przyszłej kariery.

Zajęcia z robotyki Lego Boost mają praktyczny charakter. Promują samodzielne, kreatywne rozwiązywanie problemów i pozwalają stawić czoła ambitnym wyzwaniom. Dzięki temu nie tylko bawią, dostarczają wiedzy i uczą konkretnych umiejętności. Rozwijają również charakter, wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia.

Warsztaty z robotyki z wykorzystaniem zestawu Lego Boost skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat. Zestaw ponad 800 klocków, w tym 3 silniki i 2 czujniki, pozwala zbudować m.in. gitarę elektryczną, robota przemysłowego, wyścigówkę czy robo-kota. Kolorowe, atrakcyjne wizualnie klocki Lego Boost umożliwiają budowanie niezwykle ciekawych robotów o większym poziomie skomplikowania niż te z Lego WeDo.

Dzieci nie tylko skonstruują, ale też zaprogramują swoje maszyny, stosując przystępny, ale dający duże możliwości język. Wykorzystają do tego tablety, które są dla dzieci bardziej intuicyjne niż tradycyjna myszka i klawiatura i ułatwiają programowanie.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.