Pogromca Żywiołów

Pogromca Żywiołów

Scenariusz dostępny w:

Zajęcia Pogromca Żywiołów dostarczą odpowiedzi na wiele ciekawych pytań i poszerzą wiedzę dzieci o świecie, a nawet kosmosie. Kursanci dowiedzą się m.in. czy woda może płynąć pod górę, jak podpalić lód oraz jak zasiać chemiczny ogród

Z Małym Inżynierem Twoja pociecha może zostać prawdziwym Pogromcą Żywiołów. Fascynujące zajęcia pełne edukacyjnych zabaw i eksperymentów dla dzieci pomogą zgłębić tajniki wody, ziemi, ognia i powietrza.

Eksperymenty Pogromca Żywiołów to doskonały sposób na zdobycie wiedzy z zakresu fizyki i chemii. W przystępny, atrakcyjny dla dzieci sposób poruszamy zagadnienia związane z termodynamiką, ciśnieniem czy fizyką płynów.

Zajęcia Pogromca Żywiołów dostarczą odpowiedzi na wiele ciekawych pytań i poszerzą wiedzę dzieci o świecie, a nawet kosmosie. Kursanci dowiedzą się m.in. czy woda może płynąć pod górę, jak podpalić lód oraz jak zasiać chemiczny ogród.

Podczas zajęć dzieci wezmą udział w spektakularnych eksperymentach. Stworzą np. balon na ciepłe powietrze, solarny piekarnik oraz eksplodujące bańki mydlane. Będą się przy tym doskonale bawić i uczyć.

Zajęcia Pogromca Żywiołów dla dzieci rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i rozpalają prawdziwą pasję do eksperymentowania i nauk ścisłych. Są idealnym uzupełnieniem zajęć szkolnych oraz sposobem na konstruktywne spędzanie czasu.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.