BRZMI CIEKAWIE ?
zapisz się już dzisiaj!
Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki.
LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Robotyka Lego Spike to kurs przygotowany dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Dzięki prostym i czytelnym instrukcjom oraz łatwemu programowaniu, młodsze dzieci uwielbiają Lego Spike!
Bardzo prosty i przyjazny dzieciom obrazkowy język programowania i zastosowanie tabletów sprawia, że dzieci bardzo szybko poznają podstawowe zasady programowania robotów. Kolorowe, uwielbiane przez dzieci klocki rozwijają kreatywność i zdolności manualne.
Kto nie chciałby wybrać się w podróż dookoła świata? A gdyby tak w podróż wyruszyć… własnoręcznie zbudowanym samochodem terenowym? Wspólnie przemierzymy całą kulę ziemską, zwiedzimy kontynenty i poznamy charakterystyczne miejsca. Afrykańska fauna, europejskie atrakcje, nowojorskie taksówki i wiele innych konstrukcji czeka na zbudowanie!
Naszą przygodę rozpoczniemy w sercu Afryki! Zbudujemy terenowego jeepa i zaprogramujemy go tak, aby bezpiecznie przejechał przez sawannę, omijając przeszkody niczym prawdziwy odkrywca.
Następnie stworzymy żyrafę i sprawdzimy, jak może „jeść liście” dzięki odpowiedniemu programowi. Dzień zakończymy zabawami inspirowanymi dziką przyrodą Afryki.
Drugiego dnia odwiedzimy Europę. Zbudujemy słynny piętrowy autobus i zaprogramujemy jego kurs przez Londyn.
Następnie stworzymy diabelski młyn inspirowany London Eye i wprawimy go w ruch. Sprawdzimy też, czy rozpoznamy najbardziej znane europejskie budowle podczas specjalnego quizu.
Czas na Australię i jej niezwykłą faunę! Najpierw zbudujemy zwierzęcy alarm, który wykryje nieproszonych gości w obozowisku.
Następnie stworzymy skaczącego kangura i zaprogramujemy go tak, aby radośnie podskakiwał jak prawdziwy mieszkaniec australijskich równin.
Czwartego dnia przeniesiemy się do Azji. Zbudujemy potężnego smoka i zaprogramujemy go tak, aby ożył niczym podczas Chińskiego Nowego Roku.
Następnie stworzymy kroczącego bohatera inspirowanego japońskimi mechami i sprawdzimy, jak działa mechanizm chodzenia.
Na zakończenie dotrzemy na najzimniejszy kontynent świata. Zbudujemy śnieżny ścigacz i zaprogramujemy go na wyprawę na biegun.
Następnie stworzymy stację badawczą, w której przeprowadzimy naukowe eksperymenty jak prawdziwi polarnicy.
*Zastrzegamy sobie prawo zmiany programu zajęć w zależności od lokalizacji.
BRZMI CIEKAWIE ?
Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki.
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.