Mały Odkrywca

Mały Odkrywca

Scenariusz dostępny w:

Mały Odkrywca to zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych naukowcach, którzy chcą poznawać otaczający nas świat. Pasjonujące warsztaty z eksperymentami naukowymi i zajęciami plastycznymi gwarantują moc zabawy i nauki.

Eksperymenty Małego Odkrywcy wprowadzą dzieci w pasjonujący świat fizyki i chemii oraz pomogą zapoznać się z podstawami geografii i biologii. Dostarczą cennej wiedzy i odpowiedzi na ważne pytania o funkcjonowanie świata.

Forma praktycznych warsztatów pozwala dzieciom brać bezpośredni udział w ciekawych eksperymentach i edukacyjnych zabawach. Dzięki temu nie tylko nabywają wiedzę i praktyczne umiejętności, ale również rozwijają kreatywność, wyobraźnię i zaspokajają naturalną ciekawość.
Na zajęciach Mali Odkrywcy m.in. zbadają tajemnice oceanów, stworzą piniatę w kształcie globusa i zabawią się w lepienie bałwana ze sztucznego śniegu. Przede wszystkim jednak będą się znakomicie bawić i konstruktywnie spędzą czas.

Warsztaty Małego Odkrywcy są doskonałym uzupełnieniem wiedzy szkolnej. Ich atrakcyjna forma zapewnia zaangażowanie dzieci i rozbudza prawdziwą pasję do nauk ścisłych.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.