Eksperymenty

Eksperymenty

Zajęcia z eksperymentów

Scenariusz dostępny w:

Eksperymenty dla dzieci w wieku 5-7 lat to moc wspaniałej zabawy połączonej z wartościową edukacją. Praktyczne zajęcia pełne ciekawych doświadczeń dostarczają cennej wiedzy z zakresu chemii, fizyki, biologii, przyrody i techniki. Są doskonałym sposobem na rozbudzenie w dzieciach pasji do nauki i poszerzenie ich zainteresowań.

Dzieci samodzielnie przeprowadzają spektakularne eksperymenty, odkrywając tajemnice natury i znajdując odpowiedzi na nurtujące je pytania o funkcjonowanie świata. Podczas zajęć mają możliwość stworzenia chemicznego wulkanu, popularnej lawa lampy i rozmaitych maszyn, takich jak katapulta czy wiatromierz.

Bawiąc się znikającym atramentem, cieczą nienewtonowską czy magnetycznymi rybkami, poznają podstawowe prawa fizyki i chemii oraz odkrywają świat zmysłów. Atrakcyjna forma zajęć sprawia, że dzieci podchodzą do wszystkich zagadnień z dużym zaangażowaniem i autentycznym zainteresowaniem, a to gwarancja, że nabyta wiedza i umiejętności pozostaną z nimi na resztę życia.

Eksperymenty dla dzieci w wieku 5-7 lat dopasowane są do wiedzy i możliwości uczestników zajęć. Stosowane odczynniki, materiały i narzędzia są w pełni bezpieczne, a nad wszystkim czuwa wykwalifikowany instruktor.

Zajęcia Małego Inżyniera są doskonałym sposobem na uzupełnienie i poszerzenie wiedzy oraz doskonałą zabawę!

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.