Eksperymenty Harry Potter

Eksperymenty Harry Potter

Scenariusz dostępny w:

Zapraszamy młode czarodziejki i czarodziejów do niezapomnianej przygody w Hogwarcie, gdzie nauka jest ciekawsza od magii.

Półkolonie z Harrym Potterem pozwolą dzieciom poznać fascynujący świat eksperymentów chemicznych. Wykorzystując prawa chemii i fizyki uczestnicy wykonają szereg naukowych sztuczek, przy okazji rozbudzając zainteresowanie naukami ścisłymi, zdobywając wiedzę i umiejętności przydatne również w szkole.

Podczas lekcji eliksirów pod okiem najlepszych wykładowców szkoły dla czarodziejów uwarzymy eliksiry musujące, zmieniające kolor i powodujące chaos. Czy sproszkowany korzeń asfodelusa i nalewka z piołunu wystarczą do przygotowania Eliksiru Prawdy? Wykorzystamy tajną recepturę Snape’a na Eliksir Rozdymający, aby za jego pomocą wyczarować jadalne gumochłony!

Uwaga! W czasie lekcji obowiązuje zakaz używania Zaklęć Niewybaczalnych – pamiętajmy, że ich zastosowanie kończy się dożywotnim pobytem w Azkabanie!

Nasze zajęcia będą więc idealnym połączeniem świetnej rozrywki z nauką? W planach m.in: lekcja eliksirów z prof. Snape oraz zielarstwo z prof. Sprout? Zapisz się nim pociąg do Hogwartu odjedzie?

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.