Akademia Detektywów

Akademia Detektywów

Półkolonie eksperymenty Akademia Detektywów

Scenariusz dostępny w:

Każde dziecko marzy, by zostać policjantem, śledczym, czy detektywem rozwiązującym pasjonujące zagadki i odkrywającym niezwykłe tajemnice. Dzięki Akademii Detektywów jest to możliwe!

Zajęcia Małego Inżyniera dla młodych agentów to niezwykłe eksperymenty i zabawy, które wprowadzą dzieci w świat detektywistycznych tajemnic. Praktyczne warsztaty pozwolą m.in. zbudować alarm do sekretnej szuflady i własny kompas, ucząc majsterkowania. Dzieci dowiedzą się też, jak szyfrować wiadomości i pobierać odciski palców. Zgłębią tajemnice pozornie niewytłumaczalnych eksperymentów, takich jak głowa na talerzu, czy znikająca zlewka.

Zdobytą wiedzę i umiejętności oraz samodzielnie skonstruowane gadżety wykorzystają do rozwikłania niesamowitych zagadek w detektywistycznej grze terenowej.

Eksperymenty dla dzieci w Akademii Detektywów to świetna zabawa, ale również moc nauki. Poza konkretnymi umiejętnościami śledczymi i szpiegowskimi zajęcia rozwijają wyobraźnię, kreatywność i ciekawość świata. Uczą cierpliwości, uważności i nieszablonowego myślenia.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.