Rodzajów zajęć
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Scenariuszy zajęć
0 +

Zajęcia dla dzieci w Warszawie i okolicach

oferta zajęć

Zajęcia dla dzieci w Warszawie i okolicach

Programowanie, Robotyka, Eksperymenty, Elektronika

Zajęcia dla dzieci w Warszawie oferowane przez Małego Inżyniera to doskonała okazja, by rozwijać wyobraźnię, zdolność logicznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów, a także konkretnych, praktycznych umiejętności bardzo cenionych na współczesnym rynku pracy. 

W ramach warsztatów i edukacyjnych urodzin Twoja pociecha będzie mogła samodzielnie skonstruować funkcjonalne roboty, stworzyć własne gry i aplikacje, zbudować rozmaite urządzenia elektroniczne lub wziąć udział w ekscytujących, spektakularnych eksperymentach chemicznych i fizycznych. Zajęcia dla dzieci  są wypełnione doskonałą zabawą i nauką, a nacisk kładziony jest nie tylko na przekazanie wartościowej wiedzy, ale również na kształtowanie praktycznych umiejętności. Sprawdź ofertę zajęć dodatkowych Małego Inżyniera.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych zajęć

Sprawdź co się dzieje na naszych zajęciach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Na naszych zajęciach dostosowujemy poziom do potrzeb naszych uczestników. Warto też zwrócić uwagę na poziom i rodzaj wybieranych zajęć. Jeśli jest to poziom pierwszy, przekażemy dziecku całą niezbędną wiedzę od samych podstaw.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z naszą placówką przed planowaną nieobecnością. Wówczas wspólnie uzgodnimy do jakiej grupy należy dołączyć jednorazowo w innym terminie, by odrobić zajęcia.

Nie, zawsze dostarczamy cały niezbędny sprzęt oraz materiały do przeprowadzenia zajęć.

Zajęcia przeprowadzane są w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Z reguł, dzieci pracują na nich parami, choć są od tego wyjątki. Na zajęciach z programowania i przy wykonywaniu niektórych eksperymentów każde z dzieci pracuje indywidualnie.

Oczywiście prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach Są to najczęściej zajęcia dodatkowe po lekcjach. Dzięki temu dzieci zamiast korzystać ze świetlicy szkolnej uczęszczają na nasze warsztaty. 

Prosimy o kontakt w celu organizacji zajęć w szkole Państwa dzieci. 

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.