Urodziny Lego Boost

Urodziny Lego Boost

Scenariusz dostępny w:

Urodziny z robotami Lego Boost są wspaniałą okazją, by odkrywać tajemnice informatyki, mechaniki i robotyki. Uwielbiane przez dzieci klocki Lego, ciekawe wyzwania i funkcjonalne, samodzielnie zbudowane i zaprogramowane roboty to niezawodny przepis na doskonałą zabawę i wartościową naukę.

Urodziny z robotyką Lego Boost zaznajomią dzieci z najważniejszymi pojęciami i zasadami robotyki. Solenizant i jego goście zbudują swoje maszyny wykonujące określone zadania, zaprogramują je przy użyciu tabletów i bardzo intuicyjnego języka obiektowego, który umożliwia tworzenie kodu z gotowych bloków. Kulminacją imprezy będą konkurencje, zawody i testy stworzonych robotów.

Urodziny z robotyką i programowaniem pozwalają zrobić pierwsze kroki w pasjonujący i bardzo przyszłościowy świat algorytmów, maszyn i automatyki. Nabyta wiedza i umiejętności przydadzą się dzieciom w szkole, ale również w dorosłym życiu. Kto wie, może impreza urodzinowa z robotyką Lego Boost będzie zalążkiem prawdziwej pasji i ciekawej kariery w dorosłości?

Do wyboru jest aż 5 scenariuszy urodzin z robotami Lego Boost, każdy znajdzie więc coś dla siebie!

  • Robo wyścigi– Robo wyścigi to scenariusz napędzany niesamowitymi emocjami, zawrotnymi prędkościami i zdrową rywalizacją. Dzieci w dwuosobowych zespołach zbudują i zaprogramują swoje bolidy formuły 1 z klocków Lego. Na koniec sala urodzinowa zmieni się w tor wyścigowy, na którym odbędą się ekscytujące zawody.
  • Walki robotów sumo– Urodziny sumo pozwolą dzieciom zawalczyć na ringu o tytuł najsilniejszego robota. Stworzone z klocków lego Boost i zaprogramowane przez dzieci konstrukcje zmierzą się w pasjonującym turnieju, który dostarczy niezapomnianych wrażeń. Połączenie wartościowej wiedzy i praktycznych umiejętności ze zdrową dawką rywalizacji jest receptą na niezapomnianą imprezę.
  • Robo spychacze– Robo spychacze to scenariusz na urodziny z robotyką dla tych, którzy lubią rywalizację. Dzieci w dwuosobowych zespołach zbudują i zaprogramują robota, do którego dołączą spychacz własnej konstrukcji. Pojazd zostanie poddany ostatecznej próbie podczas zawodów w przepychanie krążków do swojego magazynu.
  • Rzęchościg– Wszystkie dzieci znają kultową animację Auta. To właśnie do jej fanów kierujemy scenariusz Urodzin Rzęchościg. Wykorzystując zestawy Lego Boost, uczestnicy imprezy budują i programują roboty na podstawie swoich ulubionych bohaterów. Zwieńczeniem zabawy będzie emocjonujący wyścig maszyn, podczas którego roboty będą musiały pokonać jak najwięcej okrążeń na torze, omijając przy tym rywali.
  • Robo miasto– Impreza urodzinowa w robo mieście zbudowanym z klocków lego Boost to niesamowite przeżycie. Dzieci wcielą się w architektów i inżynierów, tworząc aktywne miasto robotów. Po jego ulicach poruszać się będą automatyczne auta, ciężarówki i motocykle, place budowy będą tętnić życiem i pracą dźwigów czy buldożerów, a porządku przypilnuje policyjny helikopter.

Sprawdź inne scenariusze urodzin

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.

FORMULARZ REZERWACJI URODZIN warszawa

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.

FORMULARZ REZERWACJI URODZIN piła

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.

FORMULARZ REZERWACJI URODZIN siedlce

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.

FORMULARZ REZERWACJI URODZIN szczecin

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.