Scenariuszy półkolonii
0 +
Dni super zabawy
0
Scenariuszy zajęć
0 +

Całodniowe warsztaty Szczecin

Całodniowe warsztaty wakacyjne

"Eksperymenty i zabawa" dla najmłodszych naukowców (już od 4 lat)!

Półkolonie letnie dla dzieci

Odkryj świat nauki w kreatywny i zabawny sposób!

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia na niezapomniane całodniowe warsztaty „Eksperymenty i zabawa”, które odbędą się w dniach 26-30 sierpnia w godzinach 9:00-15:00 (opieka nad dziećmi w godzinach 7:30-16:30).

Co nas wyróżnia

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

szczesliwe-dzieci-elektronika-junior
  • Nauka przez zabawę dostosowana do wieku: Zajęcia dostosowane są do poziomu rozwoju 4-latków, a doświadczenia prowadzone są w formie zabawy, która pobudza ciekawość i chęć odkrywania.
  • Wprowadzenie w nowe doświadczenia: Warsztaty dają dzieciom możliwość poznania nowych zjawisk i eksperymentowania w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.
  • Rozwój kluczowych umiejętności: Zajęcia sprzyjają rozwojowi takich umiejętności jak: myślenie naukowe, kreatywność, rozwiązywanie problemów, praca zespołowa i motoryka mała.
  • Bezpieczna i przyjazna atmosfera: Zapewniamy kameralną i przyjazną atmosferę, w której dzieci czują się swobodnie i komfortowo.
  • Wykwalifikowana kadra: Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
  • Atrakcyjny program: Różnorodne doświadczenia i zabawy gwarantują świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Tematy warsztatów

eksperymenty-harry-potter

26.08.2024 r. : Magiczny świat Harrego Pottera

Zapraszamy do Magicznej Szkółki Czarodziejstwa! Podczas tego dnia uczestnicy będą wcielali się w role uczniów Hogwartu, eksplorując tajemnicze zjawiska fizyczne i chemiczne inspirowane przygodami Harrego Pottera. Przygotuj się na zaklęcia, mikstury i magiczne doświadczenia!

PP

27.08.2024 r. : Psi Patrol

Dołącz do drużyny Psi Patrolu i stań się bohaterem dnia! Podczas tej sesji uczestnicy będą rozwijać umiejętności zespołowej pracy, współpracując w różnych sytuacjach ratunkowych. Inspirując się misjami ulubionych psich bohaterów, będą rozwiązywać problemy i udowadniać, że małe psy potrafią zdziałać wielkie rzeczy!

Eksperymenty Bajkowe laboratorium

28.08.2024 r. : Bajkowy świat Minionków

Przygoda zaczyna się tu i teraz w Bajkowym Świecie Minionków! Odkrywaj z nami zabawne zjawiska chemiczne, buduj własnych małych pomocników i eksperymentuj z przyjaciółmi z filmu. Czekają na Was kolorowe eksperymenty i mnóstwo śmiechu!

urodziny_sherlock_holmes_wstep

29.08.2024 r. : Warsztaty Detektywistyczne

Witaj w Akademii Detektywistycznej! Podczas tego dnia uczestnicy będą szkolić swoje umiejętności detektywistyczne, rozwiązując tajemnicze zagadki i przypadki kryminalne. Przygotuj się na emocjonującą przygodę pełną intryg i zaskakujących zwrotów akcji!

urodziny_kosmiczne_wstep

30.08.2024 r. : Kosmiczna przygoda

Odkryj nieznane w kosmicznej wyprawie! Tego dnia uczestnicy będą zgłębiać tajniki astronomii, eksplorując planety, gwiazdy i inne kosmiczne zjawiska. Przygotuj się na ekscytujące eksperymenty i symulacje lotów kosmicznych, które zabiorą Cię w podróż po kosmicznych przestrzeniach!

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

– Zajęcia dla dzieci od 9:00 do 15:00
– Opiekę nad dziećmi w godzinach 7:30-16:30
– Pracę indywidualną i w dwuosobowych podgrupach
– Opiekę wykwalifikowanego instruktora
– Ciepły dwudaniowy obiad w formie cateringu
– Wodę, soki i przekąski w ciągu dnia
– Materiały dydaktyczne
– Relację zdjęciową
– Niespodzianki i dobrze wykorzystany czas
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych półkolonii

Sprawdź co się dzieje na naszych półkoloniach

Półkolonie letnie 2024 w Szczecinie z Małym Inżynierem

Zajęcia kierujemy do dzieci na różnym poziomie umiejętności — zarówno tych, które nie miały do tej pory styczności z kierunkiem zajęć, jak i tych, które już coś na ten temat wiedzą. Dostosowujemy program warsztatów do umiejętności i możliwości dzieci, mogę więc w nich uczestniczyć dziewczynki i chłopcy w różnym wieku.

Półkolonie Małego Inżyniera to idealna okazja do zaszczepienia w dziecku pasji do nowych technologii i nauki podstaw programowania. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj terminy na półkolonie 2024 w Szczecinie!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Półkolonie Letnie zorganizowane przez Małego Inżyniera. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną spędzić wakacje w sposób twórczy i pouczający. W trakcie półkolonii uczestnicy będą mieli okazję odkrywać tajniki programowania, robotyki, eksperymentów oraz elektroniki. Przeszkoleni instruktorzy o bogatym doświadczeniu zapewnią profesjonalne wsparcie i opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb uczestników. Ponadto, oprócz zajęć edukacyjnych, dzieci będą miały szansę doskonalić swoje umiejętności poprzez gry i zabawy. W ramach półkolonii zapewniamy drugie śniadanie oraz stałą opiekę przez cały pobyt. Szczecin jest znakomitym miejscem do poznawania nowych technologii i rozwijania swoich pasji. Jeśli szukasz wartościowego i atrakcyjnego sposobu na spędzenie wakacji, gorąco zachęcamy do wyboru naszych półkolonii dla dzieci w Szczecinie.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.