Rodzajów zajęć
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Scenariuszy zajęć
0 +

Zajęcia pozalekcyjne Piła

oferta zajęć

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w pile

Programowanie, Robotyka, Eksperymenty, Elektronika

Zajęcia pozalekcyjne Małego Inżyniera w Pile to moc zabawy i nauki. W ofercie mamy elektronikę, robotykę, programowanie oraz eksperymenty chemiczne i fizyczne dla dzieci.

Stawiamy na praktyczny wymiar naszych zajęć i przekazanie dzieciom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale również konkretnych umiejętności. Warsztaty z robotyki, programowania, elektroniki czy eksperymentów w Pile pozwalają skonstruować funkcjonalne roboty, stworzyć własne gry i aplikacje na komputery i urządzenia mobilne. Umożliwiają również budowanie ciekawych urządzeń elektronicznych czy przeprowadzanie spektakularnych reakcji z użyciem kolorowych odczynników.

Poza wiedzą i umiejętnościami z konkretnych dziedzin dzieci rozwiną wyobraźnię, zdolność logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów. Przede wszystkim jednak złapią bakcyla do nauki i rozbudzą w sobie prawdziwą pasję, która w dorosłości może przerodzić się w atrakcyjną karierę.

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka

Wiek

Zajęcia wiek - slider
316

Poziom edukacyjny

Zajęcia poziom edukacyjny

Tematyka zajęć

Zajęcia tematyka
co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

co zapewniamy

czego u nas nigdy nie zabraknie

– zajęcia pn.-pt. w godzinach 9.00-16.00
– 30 spotkań (9 miesięcy zajęć)
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów
– pracę w dwuosobowych zespołach
– dyplom i upominek Małego Inżyniera
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

galeria zdjęć

zdjęcia z naszych zajęć

Sprawdź co się dzieje na naszych zajęciach

FAQ
najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Na naszych zajęciach dostosowujemy poziom do potrzeb naszych uczestników. Warto też zwrócić uwagę na poziom i rodzaj wybieranych zajęć. Jeśli jest to poziom pierwszy, przekażemy dziecku całą niezbędną wiedzę od samych podstaw.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z naszą placówką przed planowaną nieobecnością. Wówczas wspólnie uzgodnimy do jakiej grupy należy dołączyć jednorazowo w innym terminie, by odrobić zajęcia.

Nie, zawsze dostarczamy cały niezbędny sprzęt oraz materiały do przeprowadzenia zajęć.

Zajęcia przeprowadzane są w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Z reguł, dzieci pracują na nich parami, choć są od tego wyjątki. Na zajęciach z programowania i przy wykonywaniu niektórych eksperymentów każde z dzieci pracuje indywidualnie.

Oczywiście prowadzimy również zajęcia w szkołach i przedszkolach Są to najczęściej zajęcia dodatkowe po lekcjach. Dzięki temu dzieci zamiast korzystać ze świetlicy szkolnej uczęszczają na nasze warsztaty. 

Prosimy o kontakt w celu organizacji zajęć w szkole Państwa dzieci. 

formularz kontaktowy

masz więcej pytań?

Aby zapewnić pociechom świetną zabawę, korzystamy z atrakcyjnych pomocy dydaktycznych w postaci znanych gier i zabawek. Mamy więc elektronikę z zestawami Arduino, programowanie w Minecraft czy robotykę z Lego Mindstorms.

Zajęcia obejmują 30 spotkań dopasowanych do zdolności i wiedzy uczestników. Mogą w nich wziąć udział dziewczynki i chłopcy w różnym wieku, zarówno zupełnie nieobeznane, jak i mające już pewne doświadczenie w danych dziedzinach.

Zapewnij swojemu dziecku wspaniały czas pełen wyzwań i ciekawych zadań i zapisz je na zajęcia dodatkowe Małego Inżyniera w Pile!

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.