Robotyka Zdobywcy Kosmosu + Eksperymenty Pogromcy Żywiołów

Robotyka Zdobywcy Kosmosu + Eksperymenty Pogromcy Żywiołów

Scenariusz dostępny w:

Z Małym Inżynierem Twoja pociecha może zostać prawdziwym Pogromcą Żywiołów. Fascynujące zajęcia pełne edukacyjnych zabaw i eksperymentów dla dzieci pomogą zgłębić tajniki wody, ziemi, ognia i powietrza. Podczas półkolonii uczestnicy przeniosą się także w przestrzeń pozaziemską, gdzie poznają sekrety naszego układu słonecznego oraz różnych galaktyk.

Zajęcia Pogromca Żywiołów dostarczą odpowiedzi na wiele ciekawych pytań i poszerzą wiedzę dzieci o świecie, a nawet kosmosie. Kursanci dowiedzą się m.in. czy woda może płynąć pod górę, jak podpalić lód oraz jak zasiać chemiczny ogród.

Wykorzystywany podczas warsztatów zestaw Lego – Wynalazca Robotów – to najnowszy komplet klocków z serii Mindstorms. Zawiera silniki, czujniki oraz programowalną kostkę, co umożliwia młodym konstruktorom zbudować niemal dowolną maszynę, jaką zdołają sobie wyobrazić. Budowanie robotów nigdy nie było prostsze i nie sprawiało tyle satysfakcji!

W planie mamy odwiedziny na Marsie oraz budowę łazika marsjańskiego. Podróż po naszej galaktyce statkami kosmicznymi rodem ze Star Warsów takimi jak Falcon Millenium, X-wing i Tie Fighter. A na sam koniec czeka nas wielka galaktyczna bitwa!

Warsztaty rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i rozpalają prawdziwą pasję do eksperymentowania i nauk ścisłych. Są idealnym uzupełnieniem zajęć szkolnych oraz sposobem na konstruktywne spędzanie czasu.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.