Programowanie UNITY

Programowanie UNITY

Scenariusz dostępny w:

Chciałbyś tworzyć pełnowymiarowe gry komputerowe, ale nie wiesz od czego zacząć? Warsztaty Programowania Unity są dokładnie tym, czego potrzebujesz! Zaprojektuj z nami rozgrywkę, zaprogramuj mechanikę, stań się prawdziwym twórcą gier! Napiszmy razem skrypty z pomocą języka C# i odkryj z nami zawiłości kodowania!

Warsztaty Programowania Unity stanowią idealną możliwość rozpoczęcia przygody z tworzeniem pełnowymiarowych gier komputerowych. Podczas zajęć kursanci uczą się m.in. projektowania poziomów, pisania własnych programów i tworzenia mechaniki rozgrywki.

W trakcie kursu uczestnicy przygotują różne komponenty rozgrywki, które będą działać samodzielnie oraz dadzą możliwość połączenia ich w większą całość. Sprawi to, że kursanci sami będą mogli wybrać, co ma się znaleźć w ich grach, a co nie.

Silnik Unity to narzędzie wykorzystywane zarówno przez niszowych twórców, jak i profesjonalne zespoły programistów. Skrypty dla obiektów przygotowuje się w języku C#, który jest szeroko wykorzystywany również poza sferą tworzenia gier. Uczestnictwo w kursie Programowanie Unity pozwala szeroko spojrzeć na przygotowanie projektów.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.