Programowanie Junior

Programowanie Junior

Scenariusz dostępny w:

Programowanie Junior to zajęcia z podstaw programowania dla najmłodszych dzieci. Przeznaczone są dla maluchów w wieku 5-7 lat i stanowią doskonałe wprowadzenie do cyfrowego świata komputerów, gier, a nawet robotów.

Rola programowania we współczesnym świecie jest nie do przecenienia. Powszechnie już uważa się, że znajomość języków programowania jest równie istotna jak posługiwanie się językami obcymi. Wczesne rozpoczęcie edukacji w tym zakresie to świetny sposób na rozbudzenie pasji i wykształcenie umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Zajęcia z programowania Junior mają formę warsztatów, na których przekazujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim rozwijamy praktyczne umiejętności dzieci. Wykorzystujemy do tego roboty OzoBot oraz aplikację Scratch Junior pozwalającą na tworzenie kodu poprzez układanie specjalnych bloków. Dzieci używają przy tym prostych w obsłudze tabletów.

Warsztaty z programowania dla najmłodszych dzieci to również doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni, kreatywności i umiejętności logicznego myślenia.

BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.