Programowanie C#/C++

Programowanie C#/C++

Scenariusz dostępny w:

Warsztaty programowania C++ z wykorzystaniem darmowego środowiska programistycznego to idealna okazja, aby zrozumieć najbardziej złożone aspekty kodowania. Podczas kursu uczestnicy poznają pełną terminologię, zrozumieją jak pisać program i nauczą się tworzyć własne aplikacje.

Język C++ znajduje zastosowanie tam, gdzie liczy się wydajność i niskie zużycie zasobów komputera. Stosuje się go w wielu aspektach. To z jego pomocą zostało napisane systemy operacyjne takie jak Apple OS czy Windows, aplikacje desktopowe dostępne w pakiecie Office, czy nawet silniki gier. C++ używają największe światowe korporacje.

Poznawanie tego języka może wydawać się nieco mniej przyjazne dla początkujących z uwagi na jego złożoność. Warto jednak zauważyć, że po poznaniu wszystkich konceptów programowania w C++ nauka dowolnego innego języka nie będzie stanowiła większego problemu.

Warsztaty z programowania C++ to doskonała sposobność, aby szybko przyswoić sobie wszystkie najważniejsze elementy składające się na ten język. Dzięki tym zajęciom nauka kodowania nigdy nie będzie łatwiejsza.

Program kursu m.in.

  • semantyka języka C++,
  • pętle, instrukcje warunkowe, zmienne, funkcje,
  • klasy i obiekty,
  • tworzenie aplikacji konsolowych,
  • budowanie programów okienkowych,
  • tworzenie gier komputerowych.
BRZMI CIEKAWIE ?

zapisz się już dzisiaj!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki, programowania, eksperymentów i elektroniki. 

KONTAKT

Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.

Formularz rezerwacji urodzin Poznań

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją urodzin.